לבנות בית
זה לבנות חיים

אחד הדברים המרגשים בחיים הוא לבנות בית, וזה גם אחד האתגרים הגדולים ביותר שיש. ההזדמנות להיות שותפים לתהליך כה משמעותי בחייהם של אנשים היא זכות גדולה. החיבור עם כל לקוח, יחד עם הבחירה המוקפדת של כל פרויקט, כל ספק וכל חומר גלם מבטיחים שהתהליך ימצה את הפוטנציאל הטמון בו – והתוצאה תהיה מעל ומעבר לציפייה. לפעמים גם שלנו.

הפעילות של ניהול בנייה כוללת את סך כל המרכיבים הנדרשים לתכנון, לפיקוח ולביצוע של בתים פרטיים ודירות שהם חלק משכבת היוקרה המובחרת ביותר בישראל. לאורך חמש עשרה שנות הפעילות שלנו ניהלנו תהליכי בנייה מורכבים ויוצאי דופן. כל פרויקט נעשה בשיתוף פעולה  מלא עם הלקוח והאדריכל ועם קבלני משנה וספקים, שמשמשים כשותפים מלאים בכל השלבים. האחריות שלנו היא אחריות כוללת – התבוננות על התמונה הגדולה, שמירה על האיכויות הגבוהות ביותר בכל פרט וניהול מדויק של משאבים, לרבות עמידה בלוחות זמנים. השליטה שלנו בכל מרכיבי הפרויקט והיכולת שלנו להציע פתרונות יצירתיים לכל אתגר בדרך – מרמת המאקרו ועד לגימורים הכי קטנים – היא מה שיוצרת את ההבדל בין בית לבין בית חלומות.

אמנם אנחנו עוסקים בבניית בתים, אבל מבינים שאנחנו בעיקר עוסקים באנשים: בחלומות שלהם, ברצונות שלהם, בדרישות שלהם ובחיי היומיום שלהם. בסופו של דבר, אנשים צריכים לחיות בבית ולהרגיש שכל פינה בו נבנתה בתשומת לב, במקצוענות אין קץ ובאהבה.

לאסף לופו, מקים החברה ואיש החזון שלנו, ניסיון עשיר ומגוון בבניית בתי יוקרה.  הוא מנהל צוות המונה 100 עובדים, העוסקים במלאכה היומיומית ומנהלים קשר קבוע עם אנשי השטח. כל בית  שאנו בונים זוכה בתשומת הלב, ביצירתיות, בחשיבה פורצת הדרך, וברוח הגבית של אסף –  ובסופו של דבר גם בחותמת האיכות שלו.

בסופו של כל תהליך כזה, נוצר בית,

שהוא תמיד התחלה של דרך חדשה